Kripto Para Yatırım Hesabı


Dünya'da bir ilk!
Paracıklarım ®, kullanıcılarının hizmetine dünyada bir ilk olan 'Kripto Para Yatırım Hesabı' hizmetini sunmaktadır. Bu sayede, kripto paralara yatırım yapmış kullanıcılarımız, günlük alım satım işlemi yapmasalarda, kripto para varlıklarını 'Paracıklarım Kripto Para Yatırım Hesabı' na aktararak, bu varlıklarının sadece değer kazanmasını beklemek yerine, aylık belirtilen oranlarda yine kripto para olarak kazanç sağlayacaklardır.


Şartlar;
1- 'Kripto Para Yatırım Hesabı' na varlıklarını aktarmış olan kullanıcılar, 32 gün süreli vadenin bitiminden önce varlıklarını geri çekmek isterlerse, herhangi bir kar payı kazançları olmayacaktır.
2- Kullanıcılar, elde edecekleri kar payını, Vipe Kripto para ile almak isterlerse, belirtilen kazanç oranı 2 katına çıkacak ve tüm kazanç Vipe olarak kullanıcının Paracıklarım cüzdanına vade bitiminde anında yansıtılacaktır.
3- Türk Lirası cüzdanından yatırım işlemi yapmak mümkün değildir.
4- Yatırım hesabına aktarılacak kripto para varlıkları için herhangi bir limit yoktur.


Oranlar:

Bitcoin;
Aylık kazanç oranı: %0.97
Örnek kazanç modeli: Yatırım hesabına 10 BTC aktarılmasının ardından 32 gün sonunda kullanıcının kullanılabilir BTC cüzdan bakiyesine anında 0.097 BTC yansıtılacaktır. Eğer bu kazanç Vipe ile elde edilmek istenirse 2 katına çıkacak, yani vade bitiminde ki kazanç (0.097 BTC x 2 = 0.194 BTC) 0.194 BTC olup, karşılığı Vipe olarak (Vade bitimi anında ki kurdan hesaplanarak) kullanıcının Paracıklarım Vipe cüzdanına anında yansıtılacaktır.

Ether;
Aylık kazanç oranı: %0.97
Örnek kazanç modeli: Yatırım hesabına 10 ETH aktarılmasının ardından 32 gün sonunda kullanıcının kullanılabilir ETH cüzdan bakiyesine anında 0.097 ETH yansıtılacaktır. Eğer bu kazanç Vipe ile elde edilmek istenirse 2 katına çıkacak, yani vade bitiminde ki kazanç (0.097 ETH x 2 = 0.194 ETH) 0.194 ETH olup, karşılığı Vipe olarak (Vade bitimi anında ki kurdan hesaplanarak) kullanıcının Paracıklarım Vipe cüzdanına anında yansıtılacaktır.

Vipe;
Aylık kazanç oranı: %1.94
Örnek kazanç modeli: Yatırım hesabına 1000 VPE aktarılmasının ardından 32 gün sonunda kullanıcının kullanılabilir VPE cüzdan bakiyesine anında 19.4 VPE yansıtılacaktır.


Giriş Sayfasına Dön